Apple Music Aboneliği Nasıl İptal Ettirilir?

Apple kullanıcıları music aboneliğini bir süre sonra kullanmak istemez. Haliyle böyle bir durumda ise Apple music aboneliği nasıl iptal ettirilir bilinmesi gerekir. Eğer ki music.apple ile iptal ettirme işlemini gerçekleştiremezseniz o zaman başvuracağınız başka seçeneklerinde olduğunu söylemeliyiz. Bir başka adım ne diyenler için Ayarlar kısmından aboneliğin iptal ettirilmesi olacaktır. Apple Music için eğer ki Google Play ile ödeme işlemleri yapıldıysa aboneliğinizi iptal ettirebilme şansına sahip olursunuz. Aynı zamanda Apple kullanıcıları tarafından bir başka izlenecek çözüm yollarından biri ise Apple Music  uygulamasına gelerek iptal etme işlemini gerçekleştirmelidir. Apple Music iptal et kısmına tıklayarak iptalin sorunsuzca gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Apple Music İptal Ettirmek Ücretli Mi?

Apple Music kullanıcıları iptal etmek istedikleri zaman ise ücret ödeyip ödemeyeceklerini de merak eder. Apple Music iptal ettirmek ücretli mi? ile ilgili olarak incelemelerimizi yaptığımızda ücret ödemenize gerek kalmadan çok kolay bir şekilde iptal işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkündür. Apple Music abone iptali yapacak olanlar artık ücret ödemeden yapacakları birkaç adım sonrasında abonelik sonlandırma şansına sahip olur. Fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri ise faturanızın son gününe kadar ücretli bir abonelik durumu olacaktır. Faturanızın son günü bittikten sonra ise yeniden bir sonraki ay için ödeme yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Apple Music İptal Edince Para İadesi Olur Mu?

Apple Music kullanıcıları para iadesinin olup olmayacağını da çok sık şekilde sorgulayabiliyor. Apple Music iptal edince para iadesi olur mu? diye sorgulama yapan kişiler içinde merak  edilen bir konudur. Yönetmelik gereğince Apple Music iptalini gerçekleştirenlere 5 iş günü içerisinde para ödemesi geri getirilir. Apple Music  kapatma sonrasında eğer ki araya hafta sonu girerse o zaman para iadesi 7  günü bulabilir.

Apple music aboneliği nasıl iptal ettirilir öğrendikten sonra ise uygulamayı iptal ettirebilirsiniz. Apple Music iptal işlemi yaptıktan sonra tekrardan ödeme yapmanıza gerek yok. Apple Music uygulamasının düzenle bölümü yanında hemen iptal et kısmına tıklamalısınız.

Deritel Apple aksesuarları markası.