Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kadın Bileklik

Kadın Bileklik

Kadınlar bileklik takı ve moda konusunda hassas oldukları bilinir. Dünya genelinde binlerce yıldır kadınlar güzelliklerini daha iyi yansıtmak için takılar kullanmakta. Toplumdan topluma, inançtan inanca birçok faktör yaşam tarzı ve doğa ile birleşerek kadın bileklik tercihleri ve modası üzerinde etkili olmuştur. Bilekleri süsleyen onlarca çeşit takı milyonlarca ifade edilen ürün üretilmekte ve kullanılmaktadır. Kıymetli metallerden, kıymetli taşlardan, derilerden, bitkilerden, hayvan iskelet ve boynuzlarından, örme el iplerinden üretilen ve süslenen o kadar çok bileklik takısı var ki aralarından her kadın kendi tarzına ve yansıtmak istediği kişiliğine uygun ürünü bulmakta ve kullanmaktadır. Bu ilgi o kadar yağın hale gelmiştir ki sonucunda kadınların kendi takılarını, bilekliklerini yaptığını görüyoruz. Kadınlarımızın mutlu olması ve çevrelerine bu mutluluğu yansıtmaları için deritel olarak bizlerde bir çok bileklik ürünü ürettik ve satışa sunduk. Değerli olduğunu düşündüğümüz deritel ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz.

Hakiki deri ve El emeği Göz nuru

Altın, gümüş ve değerli madenlerden üretilen bileklik çeşitleri kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Bu tercih son yıllarda daha doğal olan deri ve taşlardan yapılan bilekliklere kaymaktadır. Doğal olan içinde tasarım barındıran el emeği göz nuru ile üretilen bileklik çeşitleri ile kadınlar kendilerini şık ve zarif bir uyumla tamamlamaktadır.

Kadınları her ortamda sık gösterecek harika gerçek deri bileklikleri Kıyafetleriniz ile moda tarzınızı yansıtacak. Türkiye’de üretilen Deritel marka kadın bileklikleri yerli malı olması ise ayrı bir özellik.

Binlerce ürün arasında kaliteli ve sağlıklı olanı bulmak için dikkatli olunması şart.  Gün boyu teninize dokunduğundan bu bilekliklerin kaliteli, sağlıklı olması için deritel ürünleri gerçek deriden üretildi. Ayrıca Kadın bilekliklerinde kullanılan metalleri kaliteli olandan tercih edildi. Sonuç olarak Deritel kaliteli ve sağlıklı kadın bileklikler üretmektedir. Malzeme a kalite olduğu gibi işçilikte A kalitedir.

Kadın Bileklik Modelleri

Kadın takıları, Kadın bileklik modelleri, kadın bileklik çeşitleri, kadın deri bileklikler deritel.com mağazasında sergilenmekte ve satışa sunulmaktadır. Ürünleri inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz. Taşlı, biyeli, örmeli tüm kadın bileklik modellerimizi beğeneceğinizi umuyoruz. Bayan bileklikler taşlı, boncuklu, metalli, ipli modelleri ile şık ürünlerdir.

kadın bileklik modelleri Her bütçeye uygun fiyat aralığında seçenekle sizlere sunulurken kalitesinden asla taviz verilmedi. Tüm ortamlarda sizleri şık gösterecek bir bileklik modelini sunmak bizim için öncelikli konudur.

Birbirinden farklı kapama çeşitleri ile deritel kadın bileklikler kolayca bileğinize takılabilmekte ve çıkarılabilmektedir. Bilekleri süsleyen değerli bileklik takılarına sahip olmak için sanal mağazamızı ziyaret edebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir bileklik ile sizde mutlu olabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sevgililer günü, öğretmenler günü, anneler günü, doğum günü gibi özel günlerde iyi bir hediye seçeneği yine bileklik ürünleridir.

Deritel gerçek deri bileklik markası

Deri Örmeli Nazar Boncuklu Bileklik Serisi Renkli Deri Örmeli Nazar Boncuklu Bileklik Serisi Renkli
-33 %
Brand: Deritel Model: B09
Bileklik Adı : Deritel Örmeli Nazar Boncuklu Bileklik Serisi RenkliBileklik Açıklaması : Hakiki Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli, özgün  ve şık üründür.Bordo ve eflatun iki deri örgü bileklik, lacivert ve kırmızı boncuk ve kırmızı nazar boncuk bileklik birlikte ..
187,33TL 279,60TL
KDV Hariç:156,11TL
El Örgüsü Gerçek Deri Bileklik Bej El Örgüsü Gerçek Deri Bileklik Bej
Yeni -33 %
Brand: Deritel Model: B202
Bileklik Adı : El Örgüsü Hakiki Deri / Gerçek Deri Bileklik BejBileklik Açıklaması : Kaliteli ve Doğal Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli ve şık üründür. Bej renkli el örgüsü deri bileklik şık ve tercih edilen aksesuardır.. Gümüş renkli çelik aksesuar mıknatıslı uçtan kapa..
187,33TL 279,60TL
KDV Hariç:156,11TL
El örgüsü Gerçek Deri Bileklik Deritel Kuğu Yeşil El örgüsü Gerçek Deri Bileklik Deritel Kuğu Yeşil
Yeni -33 %
Brand: Deritel Model: B127
Bileklik Adı : El örgüsü Gerçek Deri Bileklik Deritel Kuğu Serisi Yeşil 17 CMBileklik Açıklaması : Doğal / Hakiki Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli ve şık üründür. Yeşil renkli el örgüsü gerçek deri bileklik ortadan katlanarak metal aksesuar ile bir araya getirilmişt..
187,33TL 279,60TL
KDV Hariç:156,11TL
El Örgüsü Gerçek Deri Bileklik Mavi El Örgüsü Gerçek Deri Bileklik Mavi
Yeni -33 %
Brand: Deritel Model: DB082301
Bileklik Adı : El Örgüsü Hakiki Deri / Gerçek Deri Bileklik MAviBileklik Açıklaması : Kaliteli ve Doğal Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli ve şık üründür. Mavi renkli el örgüsü deri bileklik şık ve tercih edilen aksesuardır.. Gümüş renkli çelik aksesuar mıknatıslı uçtan ka..
187,33TL 279,60TL
KDV Hariç:156,11TL
El Örgüsü Gerçek Gerçek Deri Bileklik Yeşil El Örgüsü Gerçek Gerçek Deri Bileklik Yeşil
Yeni -33 %
Brand: Deritel Model: B201
Bileklik Adı : El Örgüsü Hakiki Deri / Gerçek Deri Bileklik YeşilBileklik Açıklaması : Kaliteli ve Doğal Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli ve şık üründür. Yeşil renkli el örgüsü deri bileklik şık ve tercih edilen aksesuardır.. Gümüş renkli çelik aksesuar mıknatıslı uçtan ..
187,33TL 279,60TL
KDV Hariç:156,11TL
Gerçek Deri Beyaz Örmeli Nazar Boncuklu Bileklik Serisi Gerçek Deri Beyaz Örmeli Nazar Boncuklu Bileklik Serisi
-33 %
Brand: Deritel Model: B08
Bileklik Adı : Gerçek Deri Beyaz Örmeli Nazar Boncuklu Bileklik SerisiBileklik Açıklaması : Hakiki Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli, özgün  ve şık üründür.İki ince beyaz deri örgü bileklik, yeşil boncuk ve yeşil nazar boncuk vileklik birlikte kombine edilmiştir...
187,33TL 279,60TL
KDV Hariç:156,11TL
Gerçek Deri Bileklik Deritel Burma Serisi Kahverengi Gerçek Deri Bileklik Deritel Burma Serisi Kahverengi
Yeni -33 %
Brand: Deritel Model: DB109
Bileklik Adı              : Hakiki Deri Bileklik Deritel Burma Serisi KahverengiBileklik Açıklaması :  Deri bileklik el emeği ve göz  nuru ile üretildi. Kaliteli ve şık üründür. Deri bileklik seven tutkunlar için beğenilen üründür.  Der..
34,30TL 51,19TL
KDV Hariç:28,58TL
Gerçek Deri Bileklik Örmeli Deritel Boncuklu Bordo Mavi Gerçek Deri Bileklik Örmeli Deritel Boncuklu Bordo Mavi
-33 %
Brand: Deritel Model: B02
Bileklik Adı : Gerçek Deri Bileklik Örmeli Deritel Boncuklu Bordo LacivertBileklik Açıklaması : Hakiki Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli, özgün  ve şık üründür.Bordo deri ince örgü bileklik, iki bordo ve mavi boncuklu bileklik birlikte kombine..
187,33TL 279,60TL
KDV Hariç:156,11TL
Gerçek Deri Bileklik Siyah Örgülü Siyah Biyeli Gerçek Deri Bileklik Siyah Örgülü Siyah Biyeli
-33 %
Brand: Deritel Model: B21
Bileklik Adı : Gerçek Deri Bileklik Siyah Örgülü Siyah Biyeli 18.50 CMBileklik Açıklaması : Hakiki Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli, özgün  ve şık üründür.Siyah renkli üç bileklik bir arada. Örgü siyah bileklik, siyah yuvarlak biye ve siyah deri biye birlik..
133,93TL 199,90TL
KDV Hariç:111,61TL
Gerçek Deri Bileklik Yaşam Serisi 17.50 Cm Gerçek Deri Bileklik Yaşam Serisi 17.50 Cm
-33 %
Brand: Deritel Model: B50
Deritel Hakiki Deri Bileklik 17.50 CMDeritel markası ile  üretilen gerçek deri bileklik yaşam serisi ile klasik ve kibar bir tarz bileklik kullanan tüm takı sevenler için sevinç kaynağı olması için tasarlandı..Deritel tarafından üretilen yaşam serisi gerçek deri..
187,33TL 279,60TL
KDV Hariç:156,11TL
Gerçek Deri Örme Bileklik Klasik Serisi Siyah Gerçek Deri Örme Bileklik Klasik Serisi Siyah
-33 %
Brand: Deritel Model: B34
Bileklik Adı : Gerçek Deri Örme Bileklik Klasik Serisi Siyah 18.50 CMBileklik Açıklaması : Hakiki Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli, özgün  ve şık üründür.Siyah deri bileklik üsten saç örme ve yandan metal köprü ile kombine edilmiştir.Gümüş renkli metal ..
187,33TL 279,60TL
KDV Hariç:156,11TL
Gerçek Deri Örmeli Bileklik Klasik Serisi Gerçek Deri Örmeli Bileklik Klasik Serisi
-33 %
Brand: Deritel Model: B55
Bileklik Adı : Deritel İki Gerçek Deri Örmeli Boncuklu Bileklik Kombine Serisi KahverengiBileklik Açıklaması : Hakiki Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli, özgün  ve şık üründür.İki siyah saç örgü bileklik üsten olmak üzere siyah   kombine edilmi..
187,33TL 279,60TL
KDV Hariç:156,11TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 37 (4 Sayfa)