Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Bayan Bileklik

Bayan Bileklik

Bayanlar bileklik takı ve moda konusunda hassas oldukları bilinir. Dünya genelinde binlerce yıldır kadınlar güzelliklerini daha iyi yansıtmak için takılar kullanmakta. Toplumdan topluma, inançtan inanca birçok faktör yaşam tarzı ve doğa ile birleşerek bayan bileklik tercihleri ve modası üzerinde etkili olmuştur. Bilekleri süsleyen onlarca çeşit takı milyonlarca ifade edilen ürün üretilmekte ve kullanılmaktadır. Kıymetli metallerden, kıymetli taşlardan, derilerden, bitkilerden, hayvan iskelet ve boynuzlarından, örme el iplerinden üretilen ve süslenen o kadar çok bileklik takısı var ki aralarından her kadın kendi tarzına ve yansıtmak istediği kişiliğine uygun ürünü bulmakta ve kullanmaktadır. Bu ilgi o kadar yağın hale gelmiştir ki sonucunda kadınların kendi takılarını, bilekliklerini yaptığını görüyoruz. Kadınlarımızın mutlu olması ve çevrelerine bu mutluluğu yansıtmaları için deritel olarak bizlerde bir çok bileklik ürünü ürettik ve satışa sunduk. Değerli olduğunu düşündüğümüz deritel ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz.

Hakiki deri ve El emeği Göz nuru

Altın, gümüş ve değerli madenlerden üretilen bileklik çeşitleri bayanlar tarafından çok tercih edilmektedir. Bu tercih son yıllarda daha doğal olan deri ve taşlardan yapılan bilekliklere kaymaktadır. Doğal olan içinde tasarım barındıran el emeği göz nuru ile üretilen bileklik çeşitleri ile kadınlar kendilerini şık ve zarif bir uyumla tamamlamaktadır.

Kadınları her ortamda sık gösterecek harika gerçek deri bileklikleri Kıyafetleriniz ile moda tarzınızı yansıtacak. Türkiye’de üretilen Deritel marka kadın bileklikleri yerli malı olması ise ayrı bir özellik.

Binlerce ürün arasında kaliteli ve sağlıklı olanı bulmak için dikkatli olunması şart.  Gün boyu teninize dokunduğundan bu bilekliklerin kaliteli, sağlıklı olması için deritel ürünleri gerçek deriden üretildi. Ayrıca Kadın bilekliklerinde kullanılan metalleri kaliteli olandan tercih edildi. Sonuç olarak Deritel kaliteli ve sağlıklı kadın bileklikler üretmektedir. Malzeme a kalite olduğu gibi işçilikte A kalitedir.

Kadın Bileklik Modelleri

Kadın takıları, Kadın bileklik modelleri, Bayan bileklik çeşitleri, Bayan deri bileklikler deritel.com mağazasında sergilenmekte ve satışa sunulmaktadır. Ürünleri inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz. Taşlı, biyeli, örmeli tüm kadın bileklik modellerimizi beğeneceğinizi umuyoruz. Bayan bileklikler taşlı, boncuklu, metalli, ipli modelleri ile şık ürünlerdir.

Bayan bileklik modelleri Her bütçeye uygun fiyat aralığında seçenekle sizlere sunulurken kalitesinden asla taviz verilmedi. Tüm ortamlarda sizleri şık gösterecek bir bileklik modelini sunmak bizim için öncelikli konudur.

Birbirinden farklı kapama çeşitleri ile deritel kadın bileklikler kolayca bileğinize takılabilmekte ve çıkarılabilmektedir. Bilekleri süsleyen değerli bileklik takılarına sahip olmak için sanal mağazamızı ziyaret edebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir bileklik ile sizde mutlu olabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sevgililer günü, öğretmenler günü, anneler günü, doğum günü gibi özel günlerde iyi bir hediye seçeneği yine bileklik ürünleridir.

Deritel gerçek deri bileklik markası

Deritel Bileklik Siyah Dörtlü Biyeli Deritel Bileklik Siyah Dörtlü Biyeli
--93 %
Brand: Deritel Model: B18
Bileklik Adı : Deritel Deri Bileklik Siyah Dörtlü BiyeliBileklik Açıklaması :Suni Deri bileklik el işçiliği ve özenle üretilmiştir. Kaliteli, özgün ve şık bir üründür.Dört biyelibirlikte yan yana birleştirilmiştir.Bakır renkli metal halka aksesuar, boru bağları ile üst..
57,82TL 29,96TL
KDV Hariç:49,00TL
Deritel İki Gerçek Deri Örmeli Boncuklu Bileklik Kombine Serisi Kahverengi Deritel İki Gerçek Deri Örmeli Boncuklu Bileklik Kombine Serisi Kahverengi
-35 %
Brand: Deritel Model: B78
Bileklik Adı : Deritel İki Gerçek Deri Örmeli Boncuklu Bileklik Kombine Serisi KahverengiBileklik Açıklaması : Hakiki Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli, özgün  ve şık üründür.İki kahverengi saç örgü bileklik, kahverengi ve siyah boncuklu birlik ile..
58,44TL 89,90TL
KDV Hariç:49,52TL
Deritel Örmeli Boncuklu Bileklik Serisi Yeşil Deritel Örmeli Boncuklu Bileklik Serisi Yeşil
-25 %
Brand: Deritel Model: B06
Bileklik Adı : Deritel Örmeli Boncuklu Bileklik Serisi YeşilBileklik Açıklaması : Hakiki Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli, özgün  ve şık üründür.Bir yeşil deri örgü bileklik, iki yeşil ve siyah boncuklu bileklik birlikte kombine edilmiştir.Gümüş re..
89,92TL 119,90TL
KDV Hariç:76,21TL
Deritel Örmeli Nazar Boncuklu Bileklik Serisi Renkli Deritel Örmeli Nazar Boncuklu Bileklik Serisi Renkli
-25 %
Brand: Deritel Model: B09
Bileklik Adı : Deritel Örmeli Nazar Boncuklu Bileklik Serisi RenkliBileklik Açıklaması : Hakiki Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli, özgün  ve şık üründür.Bordo ve eflatun iki deri örgü bileklik, lacivert ve kırmızı boncuk ve kırmızı nazar boncuk bileklik birlikte ..
89,92TL 119,90TL
KDV Hariç:76,21TL
El Örgüsü Gerçek Deri Bileklik Bej El Örgüsü Gerçek Deri Bileklik Bej
-25 %
Brand: Deritel Model: B202
Bileklik Adı : El Örgüsü Hakiki Deri / Gerçek Deri Bileklik BejBileklik Açıklaması : Kaliteli ve Doğal Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli ve şık üründür. Bej renkli el örgüsü deri bileklik şık ve tercih edilen aksesuardır.. Gümüş renkli çelik aksesuar mıknatıslı uçtan kapa..
89,92TL 119,90TL
KDV Hariç:76,21TL
El örgüsü Gerçek Deri Bileklik Deritel Kuğu Serisi Yeşil El örgüsü Gerçek Deri Bileklik Deritel Kuğu Serisi Yeşil
-25 %
Brand: Deritel Model: B127
Bileklik Adı : El örgüsü Gerçek Deri Bileklik Deritel Kuğu Serisi YeşilBileklik Açıklaması : Doğal / Hakiki Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli ve şık üründür. Yeşil renkli el örgüsü gerçek deri bileklik ortadan katlanarak metal aksesuar ile bir araya getirilmiştir. Me..
89,92TL 119,90TL
KDV Hariç:76,21TL
El Örgüsü Gerçek Gerçek Deri Bileklik Yeşil El Örgüsü Gerçek Gerçek Deri Bileklik Yeşil
-25 %
Brand: Deritel Model: B201
Bileklik Adı : El Örgüsü Hakiki Deri / Gerçek Deri Bileklik YeşilBileklik Açıklaması : Kaliteli ve Doğal Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli ve şık üründür. Yeşil renkli el örgüsü deri bileklik şık ve tercih edilen aksesuardır.. Gümüş renkli çelik aksesuar mıknatıslı uçtan ..
89,92TL 119,90TL
KDV Hariç:76,21TL
Erkek Gerçek Deri Bileklik Deritel Klasik Serisi Kahverengi Erkek Gerçek Deri Bileklik Deritel Klasik Serisi Kahverengi
--288 %
Brand: Deritel Model: B102
Bileklik Adı              : Erkek Hakiki Deri Bileklik Deritel Klasik Serisi KahverengiBileklik Açıklaması : Hakiki Erkek Deri bileklik el emeği ve göz  nuru ile üretildi. Kaliteli ve şık üründür. Geniş bileklik seven tutkunlar için beğenilen üründür...
57,82TL 14,90TL
KDV Hariç:49,00TL
Erkek Gerçek Deri Bileklik Deritel Klasik Serisi Taba Erkek Gerçek Deri Bileklik Deritel Klasik Serisi Taba
--191 %
Brand: Deritel Model: B104
Bileklik Adı              : Erkek Hakiki Deri Bileklik Deritel Klasik Serisi TabaBileklik Açıklaması : Erkek Deri bileklik el emeği ve göz  nuru ile üretildi. Kaliteli ve şık üründür. Geniş bileklik seven tutkunlar için beğenilen üründür.Malz..
57,82TL 19,89TL
KDV Hariç:49,00TL
Gerçek Deri Beyaz Örmeli Nazar Boncuklu Bileklik Serisi Gerçek Deri Beyaz Örmeli Nazar Boncuklu Bileklik Serisi
-25 %
Brand: Deritel Model: B08
Bileklik Adı : Gerçek Deri Beyaz Örmeli Nazar Boncuklu Bileklik SerisiBileklik Açıklaması : Hakiki Deri bileklik el emeği ve göz nuru ile üretildi. Kaliteli, özgün  ve şık üründür.İki ince beyaz deri örgü bileklik, yeşil boncuk ve yeşil nazar boncuk vileklik birlikte kombine edilmiştir...
89,92TL 119,90TL
KDV Hariç:76,21TL
Gerçek Deri Bileklik - İp Örmeli Gerçek Deri Bileklik - İp Örmeli
--880 %
Brand: Deritel Model: B31
Deritel Deri Bileklik - İp Örmeli  Deritel markası ile tasarlanan ve el emeği göz nuru ile üretilen örmeli serisi gerçek deri ipli bileklik şık ve sade bir üründür.Bileğinizde harika bir görünüm ile sizleri farklı gösterecek ve sizi mutlu kılacak.Siyah ve beyaz ip ..
57,82TL 5,90TL
KDV Hariç:49,00TL
Gerçek Deri Bileklik Deritel Boy Serisi Siyah Taba Gerçek Deri Bileklik Deritel Boy Serisi Siyah Taba
--93 %
Brand: Deritel Model: B96
Bileklik Adı              : Deri Bileklik Deritel Kayı Motifli Siyah TabaBileklik Açıklaması : Hakiki Deri bileklik el emeği ve göz  nuru ile üretildi. Kaliteli ve şık üründür. Ön yüzeyi yuvarlık ve üstünde taba renkli kayı boyu motifli bileklik.M..
57,82TL 29,96TL
KDV Hariç:49,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 54 (5 Sayfa)