Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Deritel Deri Ürünleri ve Telefon Aksesuarları Türk Markasıdır.

Trend Etiket Kemer Deri Metal Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti tekstil sektörünün içinde yaklaşık yirmi beş yıldır çalışma ortamı içinde bulunan ortaklar tarafından 2012 yılında kurulmuştur.

Tekstil , deri Ürünler,  takı, etiket, telefon kılıfı guruplarında üretim, hizmet ve sanal satış faaliyetini sürdürmektedir.

 - “Deritel” Deri ve Telefon Aksesuarları Markası "www.deritel.com"

 - Trend Etiket "Deri ürünler Yerli Markalar", “” www.trendetiket.comnderi etiket markası,

 - “Birbiral” sanal mağaza www.birbiral.com ile markalaşma yolunda hızlı adımlar ile ilerlemektedir.

Türkiye'de yerli üreticilerin ve markaların güçlenmesi, Pazar paylarının arttırılması, rekabet güçlerinin artması, marka bilinirliğinin uluslar arası standartlara ulaşması için Deritel.com “Deri Ürünler ve Yerli Markalar” sanal mağazasını hizmete sunmuştur.

Deritel.com sanal ticaret ile alışveriş yapan milyonlarca tüketicinin ihtiyaç duyduğu ürünleri üretimin kaynağına inerek birinci elden alışveriş yapılmasını titiz ve özgün bir çalışma içindedir.

Başarının tesadüf olmadığını planlı ve programlı bir strateji ve ekip işi olduğunu kavramış olan bizler var gücümüzle çalışmakta ve zamana karşı yarışmaktayız.

Ahilik prensiplerini benimseyerek ahlaki değerlerin öncelikli olduğunu, İnsanlığa hizmet etmenin birinci değer olduğunu benimsemiş ve bu uğurda çalışan şirket yöneticisi ve çalışanları ile sanal dünyaya ilan ediyoruz.

Alışverişte kontrol sizde olsun, Deritel  Sanal Mağazası

Deritel Trend Etiket Kemer Deri Metal Aksesuar San.Tic.Ltd.Şti'nin birinci elden satış yapan ve Deri Bileklik, Deri kılıf ve deri ürünler mağazası

deritel in öncelikleri

 • Ahilik prensiplerinin benimsemiştir.
 • Müşterilerine aynı hizmeti koşulsuz ve ayrımsız sunar.
 • Müşterilerinin bilinçli alışveriş yapmasının önemle hatırlatır.
 • Mağazasında öncelikle yerli ürünler ve yerli markalara yer verir. Yerli ürünlerin tercih edilmesi için sürekli çalışma içinde olur
 • Alternatif ürünleri sizler için arar, analiz eder, ekonomik ve sosyal faydası tüm tarafların memnun olacağı bir çözümü sizlere sunar.
 • Birinci elden ürünleri satmak için üretimin kaynağına iner üretici ve tüketiciyi korumak için deritel.com’u müşterilerinin hizmetine sunar.
 • Deritel uluslar arası ve ulusal ticaret kanunlarına , mesafeli satış sözleşmesi hükümlerine uygun bir sanal mağazadır
 • Orjinal ve gerçek ürünler ile yapılmış ve özgün olarak tasarlanmış ürünleri satışa sunar.
 • Kendisi için minimum kar, müşterileri için maksimum fayda sağlar.
 • Deritel yeni fikirler ve pratik çözümler üretir. Yeni ve yaratıcı tüm fikirleri hayata geçirecek yenilikçi politika izler.
 • Çevre ve doğaya uyumlu ürünler üretir ve tüketiciye sunar.
 • İnsan sağlığı ve mutluluğunu pekiştirecek doğallıkta ve özgünlükte ürünler üretir.
 • "Deri Ürünler, Yerli Markalar Alışveriş Sanal Marketi"

 

Markalarımız

Deritel firmamızın deri aksesuar markasıdır.  Yerli gerçek deri ile yapılmış özgün ürünler içeren markamız ilk ürünlerini www.deritel.com sanal mağazamızda satışa sunmaya başlamıştır. Türkiye’nin telefon kılıfı markası olmaya aday bir markadır.  Hakiki deri, Türk markası olarak teknoloji sektöründe bizde varız.

 

Birbiral Trend Etiket’in “Yerli ürünler, Yerli Markalar” ürünleri ile “Bilinçli Alışveriş” tüketici anlayışı ile sanal ticaret yapan markasıdır. Deri ürünleri, Gerçek Deri Kılıflar, Deri Kemer, Çanta, Cüzdan, Bileklik ürünleri ile sizlerin beğenisine sunuldu. Öneri ve düşünceleriniz bizim için önemli. Öneri ve düşüncelerinizi bize iletirseniz memnun oluruz.

Trend Etiket  .Tekstil sektörü için deri etiket üretimi ve tasarımı yapan firmamız tekstil ve  deri sektöründe yükselişini sürdürmektedir.

Türkiye’nin yenilikçi sanal marketi olmaya aday…