Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Eğitici Oyunlar

Brand: KS Games Model: CCK001
Finale ik varan oyunu kazanır. Kurulum: Oyun tablasını açın ve kartları tabladaki boşluklara yerleştirin.Her oyuncu bir karakter seçer, standlarına takar ve başlangıç noktasına yerleştirir. Nasıl Oynanır: En genç oyuncu sipinneri çevirerek oyuna başlar. eğer bir renge denk gelirse  oyunc..
84,90TL
KDV Hariç:71,95TL
Go Strateji Oyunu Go Strateji Oyunu
KARGO BEDAVA
Brand: KS Games Model: KSHT124
F  Dünyanın en stratejik oyunu GO yaklaşık 4000 yıllık geçmişe sahip bir Uzakdoğu oyunudur. *GO Uzakdoğu Strateji Oyunu bir oyun olmanın ötesinde pek çok anlamları kendisinde taşır; yaşamla eşdeğer bir yaratılış, yoğun bir meditasyon, soyut düşünceyi geliştirmede b..
135,00TL
KDV Hariç:114,41TL
Magic Words
KARGO BEDAVA
Brand: KS Games Model: KSHT128
Magic Word's oyuncular torbadan çektikleri 7'şer harf taşıyla oyun tahtası üzerinde kelimeler üretirler.Her oyuncu tabladaki puan çarpımlı kareleri en avantajları  şekilde kullanarak yüksek puan almaya çalışırlar.Oyuncular harf değerlerini  karelerin kat sayıları ile çarparak ürett..
118,00TL
KDV Hariç:100,00TL
Secret Words
KARGO BEDAVA
Brand: KS Games Model: KSHT131
 Secret Words kelime oyununun amacı takım arkadaşlarınıza ''anahtar'' kelimeleri kullanmadan gizli kelimeyi anlatıp oyun tablasında ilerleyerek finişe en önce ulaşan takım olmaktır. Arkadaşlarınızla toplanın, rahat bir masa karşısına geçip Secret Words kelime oyununu açın. Takımınızı seçin ve s..
118,00TL
KDV Hariç:100,00TL
Tarot Falı Kartları ve Malzemeleri
Stokta yok
Brand: Magiç Toys Model: O15
Tarot Falı Kartları ve MalzemeleriTarot merakı veya fal hayatın güncel konulardan biri olarak insan yaşamına renk katmaya devam ediyor. Geleceği bilme merakı bir çok uygulamayı beraberinde açığa çıkardı. Türkiye bu alanda kahve falı olarak öne çıkmakta. Son yıllarda ise fal merakına eklenen Tarot ..
74,34TL
KDV Hariç:63,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)